2020 MHL Junior World Championships: Difference between revisions
From MicrasWiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
|||
Line 92: | Line 92: | ||
|qual_1=Advances to [[#Quarter-finals|quarter-finals]] |rows_1=4 |qual_1c=green | |qual_1=Advances to [[#Quarter-finals|quarter-finals]] |rows_1=4 |qual_1c=green | ||
|qual_5= | |qual_5= | ||
|HUR_name={{Team flag|Hurmu|junior ice hockey}} | |HUR_name={{Team flag|Hurmu|junior ice hockey}} | ||
Line 102: | Line 102: | ||
|HUR_w=1 |HUR_ow=0 |HUR_ol=1 |HUR_l=2 |HUR_f=7 |HUR_a=9 |HUR_c=green | |HUR_w=1 |HUR_ow=0 |HUR_ol=1 |HUR_l=2 |HUR_f=7 |HUR_a=9 |HUR_c=green | ||
|MER_w=4 |MER_ow=0 |MER_ol=0 |MER_l=0 |MER_f=9 |MER_a=3 |MER_c=green | |MER_w=4 |MER_ow=0 |MER_ol=0 |MER_l=0 |MER_f=9 |MER_a=3 |MER_c=green | ||
|NSX_w=0 |NSX_ow=0 |NSX_ol=0 |NSX_l=4 |NSX_f=1 |NSX_a=8 | |NSX_w=0 |NSX_ow=0 |NSX_ol=0 |NSX_l=4 |NSX_f=1 |NSX_a=8 | ||
|DES_w=1 |DES_ow=1 |DES_ol=0 |DES_l=2 |DES_f=5 |DES_a=5 |DES_c=green | |DES_w=1 |DES_ow=1 |DES_ol=0 |DES_l=2 |DES_f=5 |DES_a=5 |DES_c=green | ||
|IRS_w=3 |IRS_ow=0 |IRS_ol=0 |IRS_l=1 |IRS_f=7 |IRS_a=4 |IRS_c=green | |IRS_w=3 |IRS_ow=0 |IRS_ol=0 |IRS_l=1 |IRS_f=7 |IRS_a=4 |IRS_c=green | ||
Line 226: | Line 226: | ||
|qual_1=Advances to [[#Quarter-finals|quarter-finals]] |rows_1=4 |qual_1c=green | |qual_1=Advances to [[#Quarter-finals|quarter-finals]] |rows_1=4 |qual_1c=green | ||
|qual_5= | |qual_5= | ||
|CAS_name={{Team flag|Castilona|junior ice hockey}} | |CAS_name={{Team flag|Castilona|junior ice hockey}} | ||
Line 234: | Line 234: | ||
|RVW_name={{Team flag|River Warriors|junior ice hockey|old}} | |RVW_name={{Team flag|River Warriors|junior ice hockey|old}} | ||
|CAS_w=0 |CAS_ow=0 |CAS_ol=0 |CAS_l=4 |CAS_f=0 |CAS_a=11 | |CAS_w=0 |CAS_ow=0 |CAS_ol=0 |CAS_l=4 |CAS_f=0 |CAS_a=11 | ||
|CRA_w=3 |CRA_ow=0 |CRA_ol=0 |CRA_l=1 |CRA_f=6 |CRA_a=5 |CRA_c=green | |CRA_w=3 |CRA_ow=0 |CRA_ol=0 |CRA_l=1 |CRA_f=6 |CRA_a=5 |CRA_c=green | ||
|FLO_w=4 |FLO_ow=0 |FLO_ol=0 |FLO_l=0 |FLO_f=22|FLO_a=1 |FLO_c=green | |FLO_w=4 |FLO_ow=0 |FLO_ol=0 |FLO_l=0 |FLO_f=22|FLO_a=1 |FLO_c=green | ||
|NEK_w=1 |NEK_ow=1 |NEK_ol=0 |NEK_l=2 |NEK_f=4 |NEK_a=11 |NEK_c=green | |NEK_w=1 |NEK_ow=1 |NEK_ol=0 |NEK_l=2 |NEK_f=4 |NEK_a=11|NEK_c=green | ||
|RVW_w=1 |RVW_ow=0 |RVW_ol=1 |RVW_l=2 |RVW_f=4 |RVW_a=11 |RVW_c=green | |RVW_w=1 |RVW_ow=0 |RVW_ol=1 |RVW_l=2 |RVW_f=4 |RVW_a=11|RVW_c=green | ||
}} | }} | ||
Line 355: | Line 355: | ||
==='B' Conference=== | ==='B' Conference=== | ||
====Group B-I==== | ====Group B-I==== | ||
{{Sports table | {{Sports table |width=55% |ot=y | ||
|team1 =SNM|team2 =FLE|team3 =TEL|team4 =ETO|team5 =LUS|team6 =QQQ | |team1 =SNM|team2 =FLE|team3 =TEL|team4 =ETO|team5 =LUS|team6 =QQQ | ||
|ETO_name={{Team flag|Etourney|junior ice hockey}} | |ETO_name={{Team flag|Etourney|junior ice hockey}} | ||
Line 371: | Line 367: | ||
|ETO_w=1 |ETO_ow=0 |ETO_ol=3 |ETO_l=1 |ETO_f=13|ETO_a=17 | |ETO_w=1 |ETO_ow=0 |ETO_ol=3 |ETO_l=1 |ETO_f=13|ETO_a=17 | ||
|FLE_w=2 |FLE_ow=2 |FLE_ol=0 |FLE_l=1 |FLE_f=15|FLE_a=14 | |FLE_w=2 |FLE_ow=2 |FLE_ol=0 |FLE_l=1 |FLE_f=15|FLE_a=14 | ||
|LUS_w=1 |LUS_ow=1 |LUS_ol=0 |LUS_l=3 |LUS_f=14|LUS_a=22 | |LUS_w=1 |LUS_ow=1 |LUS_ol=0 |LUS_l=3 |LUS_f=14|LUS_a=22 | ||
|QQQ_w=0 |QQQ_ow=0 |QQQ_ol=1 |QQQ_l=4 |QQQ_f=10|QQQ_a=16 | |QQQ_w=0 |QQQ_ow=0 |QQQ_ol=1 |QQQ_l=4 |QQQ_f=10|QQQ_a=16 | ||
|SNM_w=4 |SNM_ow=1 |SNM_ol=0 |SNM_l=0 |SNM_f=23|SNM_a=6 | |SNM_w=4 |SNM_ow=1 |SNM_ol=0 |SNM_l=0 |SNM_f=23|SNM_a=6 | ||
|TEL_w=3 |TEL_ow=0 |TEL_ol=0 |TEL_l=2 |TEL_f=15|TEL_a=15 | |TEL_w=3 |TEL_ow=0 |TEL_ol=0 |TEL_l=2 |TEL_f=15|TEL_a=15 | ||
}} | }} | ||
Line 546: | Line 542: | ||
====Group B-II==== | ====Group B-II==== | ||
{{Sports table | {{Sports table |width=55% |ot=y | ||
|team1 =MRS|team2 =ROT|team3 =HRE|team4 =ICT|team5 =LAM|team6 =NEN | |team1 =MRS|team2 =ROT|team3 =HRE|team4 =ICT|team5 =LAM|team6 =NEN | ||
|ICT_name={{Team flag|Incontinentia|junior ice hockey}} | |ICT_name={{Team flag|Incontinentia|junior ice hockey}} | ||
Line 562: | Line 554: | ||
|ICT_w=1 |ICT_ow=1 |ICT_ol=1 |ICT_l=2 |ICT_f=8 |ICT_a=15 | |ICT_w=1 |ICT_ow=1 |ICT_ol=1 |ICT_l=2 |ICT_f=8 |ICT_a=15 | ||
|LAM_w=1 |LAM_ow=1 |LAM_ol=0 |LAM_l=3 |LAM_f=16|LAM_a=22 | |LAM_w=1 |LAM_ow=1 |LAM_ol=0 |LAM_l=3 |LAM_f=16|LAM_a=22 | ||
|MRS_w=4 |MRS_ow=0 |MRS_ol=1 |MRS_l=0 |MRS_f=19|MRS_a=10 | |MRS_w=4 |MRS_ow=0 |MRS_ol=1 |MRS_l=0 |MRS_f=19|MRS_a=10 | ||
|NEN_w=0 |NEN_ow=0 |NEN_ol=0 |NEN_l=5 |NEN_f=11|NEN_a=23 | |NEN_w=0 |NEN_ow=0 |NEN_ol=0 |NEN_l=5 |NEN_f=11|NEN_a=23 | ||
|HRE_w=3 |HRE_ow=0 |HRE_ol=0 |HRE_l=2 |HRE_f=12|HRE_a=13 | |HRE_w=3 |HRE_ow=0 |HRE_ol=0 |HRE_l=2 |HRE_f=12|HRE_a=13 | ||
|ROT_w=4 |ROT_ow=0 |ROT_ol=0 |ROT_l=1 |ROT_f=26|ROT_a=9 | |ROT_w=4 |ROT_ow=0 |ROT_ol=0 |ROT_l=1 |ROT_f=26|ROT_a=9 | ||
Line 738: | Line 730: | ||
==='C' Conference=== | ==='C' Conference=== | ||
====Group C-I==== | ====Group C-I==== | ||
{{Sports table | {{Sports table |width=55% |ot=y | ||
|team1 =JAA|team2 =RNS|team3 =ALD|team4 =TLN|team5 =DAO|team6 =MLV | |team1 =JAA|team2 =RNS|team3 =ALD|team4 =TLN|team5 =DAO|team6 =MLV | ||
|ALD_name={{Team flag|Alduria|junior ice hockey}} | |ALD_name={{Team flag|Alduria|junior ice hockey}} | ||
Line 754: | Line 742: | ||
|ALD_w=2 |ALD_ow=0 |ALD_ol=1 |ALD_l=2 |ALD_f=14|ALD_a=11 | |ALD_w=2 |ALD_ow=0 |ALD_ol=1 |ALD_l=2 |ALD_f=14|ALD_a=11 | ||
|JAA_w=4 |JAA_ow=0 |JAA_ol=0 |JAA_l=1 |JAA_f=18|JAA_a=13 | |JAA_w=4 |JAA_ow=0 |JAA_ol=0 |JAA_l=1 |JAA_f=18|JAA_a=13 | ||
|DAO_w=2 |DAO_ow=0 |DAO_ol=0 |DAO_l=3 |DAO_f=14|DAO_a=17 | |DAO_w=2 |DAO_ow=0 |DAO_ol=0 |DAO_l=3 |DAO_f=14|DAO_a=17 | ||
|MLV_w=1 |MLV_ow=0 |MLV_ol=1 |MLV_l=3 |MLV_f=15|MLV_a=21 | |MLV_w=1 |MLV_ow=0 |MLV_ol=1 |MLV_l=3 |MLV_f=15|MLV_a=21 | ||
|RNS_w=2 |RNS_ow=2 |RNS_ol=0 |RNS_l=1 |RNS_f=11|RNS_a=7 | |RNS_w=2 |RNS_ow=2 |RNS_ol=0 |RNS_l=1 |RNS_f=11|RNS_a=7 | ||
|TLN_w=1 |TLN_ow=1 |TLN_ol=1 |TLN_l=2 |TLN_f=16|TLN_a=19 | |TLN_w=1 |TLN_ow=1 |TLN_ol=1 |TLN_l=2 |TLN_f=16|TLN_a=19 | ||
}} | }} | ||
Line 931: | Line 919: | ||
====Group C-II==== | ====Group C-II==== | ||
{{Sports table | {{Sports table |width=55% |ot=y | ||
|team1 =OSK|team2 =PHI|team3 =TIA|team4 =KAL|team5 =CAL|team6 =NBA | |team1 =OSK|team2 =PHI|team3 =TIA|team4 =KAL|team5 =CAL|team6 =NBA | ||
|CAL_name={{Team flag|Calbion|junior ice hockey}} | |CAL_name={{Team flag|Calbion|junior ice hockey}} | ||
Line 946: | Line 930: | ||
|TIA_name={{Team flag|Tiana|junior ice hockey}} | |TIA_name={{Team flag|Tiana|junior ice hockey}} | ||
|CAL_w=2 |CAL_ow=0 |CAL_ol=0 |CAL_l=3 |CAL_f=15|CAL_a=21 | |CAL_w=2 |CAL_ow=0 |CAL_ol=0 |CAL_l=3 |CAL_f=15|CAL_a=21 | ||
|KAL_w=2 |KAL_ow=1 |KAL_ol=0 |KAL_l=2 |KAL_f=16|KAL_a=16 | |KAL_w=2 |KAL_ow=1 |KAL_ol=0 |KAL_l=2 |KAL_f=16|KAL_a=16 | ||
|NBA_w=1 |NBA_ow=0 |NBA_ol=0 |NBA_l=4 |NBA_f=11|NBA_a=20 | |NBA_w=1 |NBA_ow=0 |NBA_ol=0 |NBA_l=4 |NBA_f=11|NBA_a=20 | ||
|OSK_w=3 |OSK_ow=0 |OSK_ol=1 |OSK_l=1 |OSK_f=18|OSK_a=16 | |OSK_w=3 |OSK_ow=0 |OSK_ol=1 |OSK_l=1 |OSK_f=18|OSK_a=16 | ||
|PHI_w=3 |PHI_ow=0 |PHI_ol=0 |PHI_l=2 |PHI_f=15|PHI_a=7 | |PHI_w=3 |PHI_ow=0 |PHI_ol=0 |PHI_l=2 |PHI_f=15|PHI_a=7 | ||
|TIA_w=3 |TIA_ow=0 |TIA_ol=0 |TIA_l=2 |TIA_f=20|TIA_a=15 | |TIA_w=3 |TIA_ow=0 |TIA_ol=0 |TIA_l=2 |TIA_f=20|TIA_a=15 |
Revision as of 12:12, 29 December 2021
Tournament details | |
---|---|
Host country | Mercury |
Dates | 26 December 2020 – 6 January 2021 |
Teams | 10 |
Final positions | |
Champions | Floria (2nd title) |
Runners-up | Mercury |
Third place | Senya |
Fourth place | Shireroth |
← 2019 2021 → |
The 2020 MHL Junior World Championships will be the second edition of the MHL Junior World Championships.
Participating nations
|
|
|
|
Group stage
'A' Conference
Group A
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts | Qualification |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mercury | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 | 12 | Advances to quarter-finals |
Shireroth | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 9 | |
Senya | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 5 | |
Hurmu | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | 9 | −2 | 4 | |
New Sussex | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | −7 | 0 |
Group A results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Group B
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts | Qualification |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Floria | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 22 | 1 | +21 | 12 | Advances to quarter-finals |
Craitland | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 9 | |
Nova English Korea | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 11 | −7 | 5 | |
River Warriors | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | −7 | 4 | |
Castilona | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | −11 | 0 |
Group B results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
'B' Conference
Group B-I
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sanama | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 23 | 6 | +17 | 14 |
Florian Eura | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 15 | 14 | +1 | 10 |
Tellia | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 15 | 15 | 0 | 9 |
Etourney | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 13 | 17 | −4 | 6 |
Lusa | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 14 | 22 | −8 | 5 |
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 | 16 | −6 | 1 |
Group B-I results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Group B-II
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mar Sara | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 19 | 10 | +9 | 13 |
Thracistan | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 26 | 9 | +17 | 12 |
Ralgon | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 12 | 13 | −1 | 9 |
Incontinentia | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | 15 | −7 | 6 |
Lamantia | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 16 | 22 | −6 | 5 |
Nova England | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 11 | 23 | −12 | 0 |
Group B-II results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
'C' Conference
Group C-I
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jääland | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 18 | 13 | +5 | 12 |
Ransenar | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 11 | 7 | +4 | 10 |
Alduria | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 14 | 11 | +3 | 7 |
Talenore | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 16 | 19 | −3 | 6 |
Jingdao | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14 | 17 | −3 | 6 |
Merenolitovina | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 15 | 21 | −6 | 4 |
Head-to-head record: Jingdao 3–6 Talenore
Group C-I results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Group C-II
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Osktrava | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 18 | 16 | +2 | 10 |
Phinbella | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 15 | 7 | +8 | 9 |
Tiana | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 20 | 15 | +5 | 9 |
Kalgachia | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 16 | 16 | 0 | 8 |
Calbion | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 15 | 21 | −6 | 6 |
New Batavia | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 11 | 20 | −9 | 3 |
Head-to-head record: Tiana 0–4 Phinbella
Group C-II results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
'C' qualifiers
Team | Pld |
RW | OTW | OTL | RL | PF | PA | PD | Pts | Qualification |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
New Batavia | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 18 | 10 | +8 | 11 | Qualification to Group C-II |
Osktrava | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 10 | 11 | −1 | 7 | |
Dark Berry Islands | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10 | 11 | −1 | 5 | |
Elwynn | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 12 | 14 | −2 | 4 | |
Normark | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 13 | −4 | 3 |
'C' qualifiers results
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Knock-out stages
Quarter-finals | Semi-finals | Finals | |||||||||||
A1 | Mercury | 3 | |||||||||||
B4 | River Warriors | 0 | |||||||||||
A1 | Mercury | 1 OT | |||||||||||
A3 | Senya | 0 | |||||||||||
B2 | Craitland | 1 | |||||||||||
A3 | Senya | 2 | |||||||||||
A1 | Mercury | 0 | |||||||||||
B1 | Floria | 3 | |||||||||||
B1 | Floria | 4 | |||||||||||
A4 | Hurmu | 0 | |||||||||||
B1 | Floria | 2 | Third place | ||||||||||
A2 | Shireroth | 0 | |||||||||||
A2 | Shireroth | 3 OT | A3 | Senya | 3 | ||||||||
B3 | Nova English Korea | 2 | A2 | Shireroth | 1 |
Quarter-finals
Mercury | 3 – 0 (0–0, 2–0, 1–0) |
River Warriors |
---|---|---|
Craitland | 1 – 2 (1–0, 0–0, 0–2) |
Senya |
---|---|---|
Floria | 4 – 0 (2–0, 1–0, 1–0) |
Hurmu |
---|---|---|
Semi-finals
Floria | 2 – 0 (0–0, 2–0, 0–0) |
Shireroth |
---|---|---|
Third-place play-off
Senya | 3 – 1 (2–0, 0–0, 1–1) |
Shireroth |
---|---|---|
Final
Mercury | 0 – 3 (0–0, 0–2, 0–1) |
Floria |
---|---|---|