List of Gerenian football clubs

From MicrasWiki
Jump to: navigation, search

The following is a list of all the football clubs affiliated to the Gerenian Football Association (affiliated clubs are the only ones that can take part in competitions run by the FA).

Men's clubs

League status as of July 2017.

Club Location League/Division Lvl
Äeregki Bizlehnes Bizlehn (Seelnetor) Clements Division 1 4
Aital Skorpions Aital Barzat Division 1 4
Akletis Burnes Burne Samarne Division 2 5
Akletis Edrmanteyes Edr Mantee Adarmamedres League 7
Akletis Er Bares Rabatap Red River Division 1 7
Akletis Flusruke'es Miralnet Sängeran-West Division 1 4
Akletis Halgiatares Virhalie Clements Division 3 6
Akletis Mereheze'es Merehezes Sängeran-West Division 2 5
Akletis Pazdan-po-Mikras Victoria Erstveda Division 3 6
Akletis Tankberges Haräl-Davan Samarne Division 3 6
Akletis Zhivages San Andrés Ramez Division 2 5
Aleg Tawlkares Tawlkar Tawlkar League 7
Aleksánderegeazes Kloz Sîntke Klement Barzat Division 2 5
Alĵis Kenses Alĵis Barzat Division 2 5
Álkere Surnates Surnat Karaklen League 7
Alkimtöre Erstvedes Port Elerat Erstveda Division 3 6
Alumni Birzerates Port Elerat Elerat Division 1 7
Arettöre Balyades Balyada North-Western League 7
Argesban Aleztmeres Aleztmeres Red River Division 1 7
Argonauts Sanmartínes San Martín Ramez Division 1 4
ASR Sanmartínes San Martín Ramez Division 1 4
Baklen Padatția Línes Radana League 7
Baraŷakad KA Baraŷa Western League 7
Barzat Västeres KZ Pasirihe Barzat Division 3 6
Begk Adarmes Stäev Adarmamedres League 7
Begk Pilakiles Pilakil Balssan League 7
Begkžalates Maiŷnates Nueva Junín Maremedres Division 1 4
Belanes KZ North Klämen Klämen Division 2 8
Berhis Kloz Kad Ámberbuk Highlands League 7
Beroga-09 Kloz Beroga Klämen Division 1 7
Biod Äeregi Kloz Deperal Radana League 7
Biod Hekare Inevare Sängeran-West Division 2 5
Boxing Club Tawlkar Samarne Division 1 4
Cäris KP Cäris Red River Division 1 7
Cirul Deskerekes Plómanes Sper Samarne Division 2 5
Dagare KZ Dagarekad Barzat Division 3 6
Darave Megiži Darave Elerat Division 1 7
Darve Padația Kentala Clements Division 3 6
Dauno NZ Lävers Clements Division 1 4
Davertöre Alnaties Saigia Karaklen League 7
Davertöre Meraŷes Meraŷ Samarne Division 3 6
Defenders ad Port Sîntke Eliîn Port Sîntke Eliîn Barzat Division 1 4
Defenders Dagares Taizun Barzat Division 1 4
Defenders Nuevawildes Nueva Wilde Erstveda Division 1 4
Dínamo Čirona Čirona Erstveda Division 1 4
Dínamo Tawlkar Tawlkar Gerenian League 2 2
Dulhareĵ KH Forta Barzat Division 3 6
Duzaukad KZ Duzaukad East Gerenia League 4
EC ad Port Elerat Port Elerat Erstveda Division 3 6
Eget Rukki Eget Sängeran-West Division 1 4
Elektron Victoria Victoria Gerenian League 3 3
Elmadan Klavat Clements Division 2 5
EP Bážis Nueva Junín Maremedres Division 3 6
Eumisare SP Eumisare Western League 7
Fegere Sängeranes Deperal Sängeran-West Division 1 4
Ferrum Sükor Sükor Central League 7
Fiks Flus-Fudalția Azegal Sängeran-West Division 3 6
Furan Merpik Merpik Radana League 7
Geaznauki Hälfričes Hrivan Maremedres Division 2 5
Geaznauki Sargafluses Sargaflus Maremedres Division 1 4
Geldar Pilakiles Pilakil Gerenian League 3 3
Gevanția-Mariaville Kloz Mariaville Sängeran-West Division 3 6
Gherenia LIT Eskis Trans-Samarne League 7
Gherenia-Kineval KP Sakal Clements Division 3 6
Halgia-Grünbers Kloz Grünbers Red River Division 1 7
Häsfors KA Häsfors East Gerenia League 4
Hebartöre ad R-Lab Berzaida Elerat Division 2 8
Heveria SP Heveria Gherenies Tawlkar League 7
Hladetöre Enkurses Enkurs Balssan League 7
Holts Warana Warana Balssan League 7
Imdețunția Balau Praŷlit Sängeran-West Division 3 6
Iris Bildet Mariaville Sängeran-West Division 3 6
Ĵisali Keranvalates Keran Valat Tálandor-Munt League 7
KA Adarma Pjsel-Žarnea Samarne Division 2 5
KA Agezar Darman Klämen Division 1 7
KA Badara Lapale Erstveda Division 3 6
KA Barzat Žalat Tálandor-Munt League 7
KA Bazree Mäeklenes Klämen Gerenian League 1 1
KA Colorado Daraves Darave Elerat Division 1 7
KA Darvere Kenses Praŷlit Central League 7
KA Er Gadkal Nevaya Clements Division 3 6
KA Féniks Kastalar Erstveda Division 2 5
KA Gherenies Gavanes Gavan Samarne Division 3 6
KA Gherenies Irovyes Kadine Vanst Barzat Division 2 5
KA Hälfričes Čirona Peninsular Division 1 7
KA Hupalies Kadine Karoles Clements Division 3 6
KA Kamely Inevare Central League 7
KA Karany Karany Balssan League 7
KA Kariba Sper Highlands League 7
KA Käris Kadine Käris Barzat Division 2 5
KA Lahebekg Lahebekg Barzat Division 3 6
KA Lekmorad Garaŷave Tawlkar League 7
KA Mergeaze'es Kenses Mergeazes Maremedres Division 3 6
KA Midlands Garamanlene Western League 7
KA Mielgia et Méer Garamanlene Western League 7
KA Mirĵan Mirĵan Trans-Samarne League 7
KA Modasanes Modasan Maremedres Division 1 4
KA Montarat Kedav Tares Red River Division 2 8
KA Netoles Levares Levare Radana League 7
KA Pantatal Deavale Western League 7
KA Pentales Galevalj Karaklen League 7
KA Proziu Häsfors East Gerenia League 4
KA Sehinet Eget Western League 7
KA Sermel Fendes Miralnet Red River Division 2 8
KA Sevts Apolónies Milena Kad Peninsular Division 1 7
KA Sokledki Balnida Erstveda Division 3 6
KA Soudklen Símbir Maremedres Division 2 5
KA Sparežeskes Ramez Maiŷnat League 7
KA Trevalport Port Idvele East Gerenia League 4
KA Vilare Cenates Tawlkar Tawlkar League 7
KA Žalat Žalat Barzat Division 3 6
KA Zrandala Zrandala Clements Division 3 6
KAÄNS Imdețunția Kadine Vanst Barzat Division 1 4
Kadine Ermida KSZ Čirona Peninsular Division 2 8
KAL Seranlene Zinkévițakad Nevaya-Sälter League 7
Kalarat-Merpik Kloz Merpik Radana League 7
KAP Prospekt Trebeča Elerat Division 2 8
KAS Tar Demar Irres Adarmamedres League 7
Kasmat Maiŷnat Kad Maiŷnat Kad Klämen Division 1 7
Kense Padates ad San Andrés San Andrés Ramez Division 3 6
Kentala Snired SK Kentala Nevaya-Sälter League 7
KEP Türlattät Selvane Samarne Division 2 5
Kestția-Tarpalia Kloz Tarpalia Erstveda Division 2 5
KF Terminaator Taizun Barzat Division 2 5
Kirminny Kad KZ Kirminny Maremedres Division 3 6
KK Belastes Klämen Klämen Division 2 8
KK Edange Muntes Mirau Central League 7
KK Nevaya Nevaya Clements Division 1 4
KKN Geazmedres Palanda Peninsular Division 1 7
KKP Camegel Belamates Balnida Elerat Division 2 8
Kloz Avangard Passábil Sängeran-West Division 3 6
Kloz Aviator Küverž Ramez Division 1 4
Kloz Edrția Ramez Ramez Division 3 6
Kloz Elskeies Darmanes Darman Clements Division 1 4
Kloz Elskeies Selvanes Selvane Adarmamedres League 7
Kloz Grünbers Grünbers Sängeran-West Division 3 6
Kloz Kestția Esgat Esgat Ramez Division 2 5
Kloz Nauțes Kestția Port Siled Peninsular Division 2 8
Kloz Netoles Inevares Inevare Sängeran-West Division 2 5
Kloz Nozes Salavules Salavul Ramez Division 3 6
Kloz Pahalat Poskka Antagares Trans-Samarne League 7
Kloz Port Nozes Mergeazes Maremedres Division 2 5
Kloz Portsiledes International Port Siled Erstveda Division 2 5
Kloz Promezeus San Martín Ramez Division 2 5
Kloz Resuyes Alĵis Tálandor-Munt League 7
Kloz Rižet Alvar-Korawes Alvar-Korau Barzat Division 3 6
Kloz Símeres Äris Balssan League 7
Kloz Uzenaie Isherwood Port Elerat Erstveda Division 3 6
KM Anlevates Klämen Clements Division 2 5
KN Netolistj Edagaries Edagari Samarne Division 2 5
KNL Rock & Roll Kureme Ramez Division 2 5
Köbere Mariavilles Mariaville Sängeran-West Division 1 4
KP Aiut Bilnoddeyes Sanal Samarne Division 3 6
KP Celdar Inevare Gerenian League 3 3
KP Čirona Čirona Gerenian League 3 3
KP Entar Sailes Pines Elerat Division 2 8
KP Globus Gerze Red River Division 2 8
KP International Port Elerat Gerenian League 1 1
KP Kentauros Arabelj Sängeran-West Division 3 6
KP Klämen-Nova Klämen Klämen Division 1 7
KP Len Irres Len Irres Barzat Division 2 5
KP Maiŷnat Port Elerat Port Elerat Elerat Division 2 8
KP Maiŷnates Endea Maremedres Division 1 4
KP Mevdalistj Müten, Tawlkar Tawlkar League 7
KP Naradet Taizun Tálandor-Munt League 7
KP Noreg Sailes Ravide Samarne Division 3 6
KP Oleslünt Oleslünt Elerat Division 1 7
KP Sîntke Jüst Jüst Radana League 7
KP Snire Semkadlares Pines Elerat Division 2 8
KP Tálandor Rihe Barzat Division 1 4
KP Uzenaies Munte'es Murane Barzat Division 2 5
KP Viren Tániz Samarne Division 3 6
KPK Álkere Küverž Maiŷnat League 7
KPK Sarmația-Almera Sarehy Ramez Division 3 6
KPL Tawlkares Tawlkar Gerenian League 2 2
KPP Aiolos Taizun Barzat Division 1 4
KPS Behetel Kenses Bensela North-Western League 7
KPS Forum Méntens Peninsular Division 1 7
KPSK Isherwood Port Elerat Gerenian League 1 1
KPSK Portes Esgat Maiŷnat League 7
KPUN Henge Sitok Žania Balssan League 7
KPZ Uzesap Čirona Peninsular Division 1 7
KS Pacific Garem Alnat Clements Division 1 4
KS Rasduk San Andrés Gerenian League 3 3
KS Strel-Bonau San Andrés Maiŷnat League 7
KSA Bekg Kupkes Kupka Red River Division 1 7
KSP 21 de Agosto Port Elerat Gerenian League 1 1
KSP Aribis Denarive Tawlkar League 7
KSP Edaŷ Demeĵes Eget Sängeran-West Division 2 5
KSP Plúmbumes Gherenies Mirĵan Samarne Division 3 6
KSP Sekiral Larauklen Peninsular Division 2 8
KU Padația Medres Orĵan Maremedres Division 2 5
KU Vatra Miralnet Red River Division 1 7
KZ 43 Port Elerat Erstveda Division 3 6
KZ Adpenta Adpenta Western League 7
KZ Alabaster Baraŷa Sängeran-West Division 2 5
KZ Álkere Näsern Samarne Division 2 5
KZ Almafuerte Tarpalia Erstveda Division 1 4
KZ Amoria Kadine Veleda Clements Division 3 6
KZ Apolónia Balnida Erstveda Division 2 5
KZ Arkad Garesat Garesat Peninsular Division 2 8
KZ Arsenal Klavat Gerenian League 2 2
KZ Astara Kesttör Radana League 7
KZ Astra Astra Elerat Division 2 8
KZ Azrel Suzak Suzakkad Highlands League 7
KZ B Enkurs Sängeran-West Division 2 5
KZ Baraŷa Baraŷa Western League 7
KZ Bareki Victories Edagari Gerenian League 2 2
KZ Bärher Bildet Gerze Red River Division 2 8
KZ Bildet Halire Kupka Red River Division 2 8
KZ Bortklen Bortklen North-Western League 7
KZ Bosc Káivs Highlands League 7
KZ Bränes Bränes East Gerenia League 4
KZ Bregția Parata Samarne Division 1 4
KZ Burne Burne Tawlkar League 7
KZ Clementsgrad Klämen Gerenian League 1 1
KZ Dee Rihači Dee Rihači Karaklen League 7
KZ Eden Tarpalia Gerenian League 3 3
KZ Er Keta Er Keta Highlands League 7
KZ Eragen Eragen Central League 7
KZ Farvales Farvala Maremedres Division 2 5
KZ Fudalția Mergeazes Maremedres Division 2 5
KZ Ganavino Ganavino Highlands League 7
KZ Gäsir et Spale Klavat Clements Division 3 6
KZ Geazes Biret Bawes Ramez Division 3 6
KZ Gerze Gerze Gerenian League 1 1
KZ Gorany Gorany Western League 7
KZ Holses Hols Barzat Division 3 6
KZ International Pilakil Balssan League 7
KZ Inval Jüst Radana League 7
KZ Kabas Kabas Adarmamedres League 7
KZ Kadine Vanst Kadine Vanst Gerenian League 2 2
KZ Máksum Sinereč Maremedres Division 1 4
KZ Maravalna Maravalna Maremedres Division 2 5
KZ Mascina Esgat Ramez Division 3 6
KZ Merel Ritses Mergeazes North-Western League 7
KZ Midland Praŷlit Sängeran-West Division 2 5
KZ Modo Ramez Maiŷnat League 7
KZ Netoles Ramez Ramez Division 1 4
KZ Netoles Čirona Peninsular Division 2 8
KZ Oldenait Häsfors East Gerenia League 4
KZ Overa Kenses Overa Ramez Division 3 6
KZ Padattör Klämen Klämen Division 2 8
KZ Paraz Victoria Erstveda Division 2 5
KZ Passábiles Passábil Sängeran-West Division 1 4
KZ Pirives Gentóul Central League 7
KZ Proziwes Ramez Maiŷnat League 7
KZ Radeval Ganssaleraizia Sängeran-West Division 2 5
KZ Rakéel Bildet Séerom Elerat Division 1 7
KZ Resuy Burne Samarne Division 1 4
KZ Rezot Gerzes Gerze Sängeran-West Division 1 4
KZ Rihe Rihe Barzat Division 1 4
KZ Roberts Pjsel-Žarnea Trans-Samarne League 7
KZ Salavul Salavul Ramez Division 1 4
KZ Samarne Gerze Gerenian League 2 2
KZ Samarne Bekg Pjsel-Žarnea Trans-Samarne League 7
KZ Samarne Häsdevates Häsdevat Highlands League 7
KZ Sánkava Näsern Samarne Division 1 4
KZ Santamarina Tániz Gerenian League 1 1
KZ Saugkes Saugkes Trans-Samarne League 7
KZ Segurola Port Elerat Elerat Division 2 8
KZ Sineda Sineda East Gerenia League 4
KZ Sirat Bentkes Adpenta Western League 7
KZ Standard Masiery Masiery Elerat Division 1 7
KZ Tarlen-Kineval Kineval Trans-Samarne League 7
KZ Tarnak Tarnak Barzat Division 1 4
KZ Titane Levare Balssan League 7
KZ Tóulrukes Port Sadveda Erstveda Division 1 4
KZ Trieda San Andrés Ramez Division 1 4
KZ Uzenaie Mergeaze'es Mergeazes Gerenian League 2 2
KZ Zumdatția Malenawe Erstveda Division 2 5
KZD Elerat Kad Port Elerat Gerenian League 2 2
KZK Gentóul Gentóul Gerenian League 3 3
KZK Sükor Sükor Central League 7
KZK Surnat Surnat Clements Division 1 4
KZK Taizun Optimistid Taizun Gerenian League 2 2
KZP Er Padawi Er Padawi Sängeran-West Division 3 6
KZP Vilamanes Cäris Red River Division 2 8
KZS Iele Garem Alnat Gerenian League 3 3
Ladeerukes Maremedre'es Sargaflus Gerenian League 3 3
Laipeța Sönder KA Laipeța Klämen Division 1 7
Larme Integrals Endea Maremedres Division 1 4
Leran Padattöres Înhares Poska Vedaŷ Maremedres Division 3 6
Lihnit Kadine Kalare Kadine Kalare Adarmamedres League 7
Linas et Rabet Berzaida Gerenian League 3 3
Línes KZ 17 Línes Balssan League 7
Livet KP Vanssóvița Highlands League 7
Marega Padatția Marega Nevaya-Sälter League 7
Mekanik Kloz Sargaflus Maremedres Division 3 6
Melkikloz Klämen Klämen Division 1 7
Meltät Snired Mielgia Tálandor-Munt League 7
Mer et Sivera Gerze Sängeran-West Division 3 6
Merel Turvales KZ Aital Tálandor-Munt League 7
Meŷt Rukes Kad Ámberbuk Samarne Division 1 4
Milklen KZ Milklen North-Western League 7
Mirez KA Gränt Nevaya-Sälter League 7
Mirnat Mikrases Alher Täner Peninsular Division 1 7
MK Árnike Langera Gerenian League 3 3
NA Káivs Káivs Highlands League 7
Nekal Avedales Gherenie'es I Mežan Samarne Division 1 4
Nekal Avedales Gherenie'es II Selä Maremedres Division 1 4
Nekal Darveres Gherenies Klämen Clements Division 2 5
Nekal Lades Sakal Clements Division 1 4
Nekal Nederaties Merehezes Central League 7
Nekal Noreges Neares Häns Tawlkar League 7
Nekal Pezares Odeĵ Esgat Ramez Division 2 5
Nekal Selvane Joslity Samarne Division 1 4
Nevisy KZ Nevisy North-Western League 7
Niz et Mendar Aregava Tawlkar League 7
Nueva Junín Resistors Nueva Junín Maremedres Division 3 6
NZ Anlevates Isherwoode'es Port Elerat Erstveda Division 1 4
NZ Glaxo Port Elerat Gerenian League 1 1
NZ Índigo Klämen Clements Division 2 5
NZ Ivena Ramez Ramez Division 1 4
NZ Kasteryes Kastery Adarmamedres League 7
NZ Orevan Ramez Ramez Division 2 5
NZ Primus Salnat Salnat Klämen Division 2 8
NZ Sániĵ Tawlkar Samarne Division 2 5
NZSP Er Minal Lakasde Erstveda Division 3 6
Ópers San Andrés Kloz San Andrés Maiŷnat League 7
Padat Pavek Tawlkar Samarne Division 3 6
Padates Camegeles Gentóul Central League 7
Padati Selarek Gerze Red River Division 1 7
Padati Sinerečes Sinereč Maremedres Division 3 6
Padația Mékvares Ramez Ramez Division 3 6
Padatția Kalezes Indury Balssan League 7
Pevantöre Bawies Port Elerat Erstveda Division 3 6
Pines KZ Pines Elerat Division 2 8
Porava KP Porava Tálandor-Munt League 7
Prometrik Salnat Clements Division 1 4
Racing Club Rukes Rukes Tawlkar League 7
Ráhis Kloz Mouțen Red River Division 1 7
Ramez White Stars Ramez Gerenian League 1 1
Red Boys Lävers Lävers Nevaya-Sälter League 7
Rehdet Klämen Klämen Klämen Division 2 8
SA Anlevates Sanmartínes San Martín Ramez Division 2 5
Sadveda-Aero Port Sadveda Elerat Division 1 7
Sagerealeges Magálya Erstveda Division 2 5
Sagerköre Kloz Siäners Maiŷnat League 7
Sakal KA Sakal Nevaya-Sälter League 7
Sakatartöre Gentóules Gentóul Sängeran-West Division 1 4
Sakatartöre Kastalares Kastalar Erstveda Division 1 4
Sakatartöre Netoles po Treval Victoria Peninsular Division 2 8
Sakatartöre Sanales Sanal Samarne Division 3 6
Sängeran Ar' Sohag KA Eragen Central League 7
Séerom-Metro Séerom Erstveda Division 2 5
Sehgie Tawlkares Tawlkar Gerenian League 1 1
Sekiral Erstvedes Port Elerat Gerenian League 2 2
SHP Ĵristj Darman Klämen Division 2 8
Siäners-1 Siäners Ramez Division 2 5
Sivera Helates Poskka Antagares Trans-Samarne League 7
SK Evelia Galevalj Clements Division 2 5
SKA Skaarda Moradea Highlands League 7
Skeret Varany Varany Maremedres Division 3 6
Snire Siänerses Siäners Ramez Division 1 4
Snire SNRDKes Denejangs Radana League 7
Snirebekg Kloz Klämen Medres North Klämen Klämen Division 1 7
Sniretipeles Kloz Trebeča Elerat Division 1 7
Snirevästeres Baraŷa Gerenian League 3 3
SNP Marazon Edagari Samarne Division 1 4
Somgertät Kloz Port Samarne Balssan League 7
Soudtät Padati Sper Highlands League 7
SP Gherenkies Medre'es Modasan Maremedres Division 2 5
SP Kristal Zardevat Sängeran-West Division 1 4
SP Marsales Marsal Maremedres Division 1 4
SP Narisiabalawes Indury Balssan League 7
SP Sehevad Sehevad Peninsular Division 2 8
SP Traffic Port Elerat Erstveda Division 3 6
Sparemedres Cirisnat Barzat Division 1 4
Sparesoudes Kloz Aregava Tawlkar League 7
Sparežalates Rampages Clements Division 2 5
SPF Donavares Donavare Western League 7
SPK Arnebekg Keran Valat Barzat Division 3 6
SPK Trasiĵ San Martín Ramez Division 3 6
SS Kesttör Kad Kesttör Radana League 7
SS Mariavilles Mariaville Red River Division 1 7
SSE Pireĵžalates Palanda Erstveda Division 1 4
SSK Kestția Nevaya Clements Division 2 5
Standard Victoria KZ Victoria Peninsular Division 2 8
Strazal Akleties Sargaflus Sargaflus North-Western League 7
Sugoi Háringers Háringers, Port Elerat Elerat Division 2 8
SZ Bidalia Port Elerat Elerat Division 1 7
SZ Páralaks Surnat Karaklen League 7
SZPK Ark Port Elerat Erstveda Division 3 6
Tániz KSP Tániz Samarne Division 3 6
Trekad Vindres Ekarvat North-Western League 7
Treval Cirisnat Cirisnat Barzat Division 2 5
Troupe Ganssaleraizies Ganssaleraizia Central League 7
Turbo Kupka KZ Kupka Red River Division 2 8
Uharația Zóutbawes Maĵes Deražekad Ramez Division 3 6
UKA Gerze Red River Division 2 8
USP Sper Sper Samarne Division 2 5
Uzenaie Netortöres Garesat Peninsular Division 1 7
Uzenaie Snired Gentóul Central League 7
Uzenaiki Larauklenes Larauklen Erstveda Division 2 5
Vadaren Padatția Vadaren Karaklen League 7
Valiere Bildet KZ Mergeazes North-Western League 7
Varemisnired Gräntes Gränt Clements Division 2 5
Varezhki Mariavilles Mariaville Red River Division 2 8
Varhan Líseres Kloz Lísera Nevaya-Sälter League 7
Veraflus KZ Maren Soran Nevaya-Sälter League 7
Žalatki 11 Furavea Sängeran-West Division 3 6
Žeskvirades KZ Suzakkad Highlands League 7
Zóut-Bilnanedes Čeravy Nevaya-Sälter League 7

Women's clubs

Note: League status as of May 2016.

Club Location League/Division Lvl Nickname
Arquitectura Port Elerat Gerenian Women's First Division 1
KZE Aurora Mergeazes Gerenian Women's First Division 1 Stars
Begkmedres Čirona Gerenian Women's First Division 1
Dínamo Tawlkar Tawlkar Gerenian Women's First Division 1
Elskai Barzates Kadine Vanst Gerenian Women's Second Division 2
Elskai Samarnes Gerze Gerenian Women's Second Division 2
KZ Arsenal Klavat Gerenian Women's First Division 1
KP International Port Elerat Gerenian Women's First Division 1
Irraks Victoria, Erstveda Gerenian Women's Second Division 2
KPSK Isherwood Port Elerat Gerenian Women's Second Division 2
Elskai Klämenes Klämen Gerenian Women's First Division 1 White Ladies
KZK Gentóul Gentóul Gerenian Women's Second Division 2
KZK Taizun Taizun Gerenian Women's Second Division 2
Mariaville Nationals Mariaville Gerenian Women's First Division 1 Starlings
Netoles Nevaya Gerenian Women's First Division 1
San Martín San Martín Gerenian Women's First Division 1
Snirția Medres Nueva Junín Gerenian Women's Second Division 2
UKPR Ramez Gerenian Women's Second Division 2

See also